Paylaş

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Aydınlık’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Başkan Söğüt daha sonra Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak’ı da ziyaret etti

Başkan Söğüt’ten ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, kısa süre önce Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı olarak göreve başlayan Hasan Aydınlık’ı ziyaret etti, çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Söğüt daha sonra Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak ve Genel Sekreter Yardımcısı Doğan Erol’u ziyaret etti, Körfez genelinde devam eden çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

BAŞARILAR DİLEDİ


Başkan Şener Söğüt, İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç ve yönetim kurulu üyeleriyle de bir araya geldi. Ülkemizin ilk tehlikeli atık yakma tesisi olan İZAYDAŞ’ın hem çalışmalarıyla hemde atık yönetimi konusunda çeşitli bilgiler aldı. Başkan Söğüt, kısa süre önce İZAYDAŞ Genel Müdür Danışmanı olarak göreve başlayan İdris Alp’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yapacağı çalışmalarda başarılar diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir