Paylaş

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Acısu Tepetarla Mahallesi ve Kent Meydanı bağlantı yollarının asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, göreve geldiği günden itibaren ilçe genelinde sık sık sahada yer alıyor, çalışmaları yerinde yakından takip ediyor. Belediye Başkanı Kocaman, Acısu Tepetarla Mahallesi’nde hemşehrileriyle bir araya gelirken, Kent Meydanı bağlantı yolları çalışmalarını da yerinde inceleyerek bilgi alıyor ve süreci yakından takip ediyor.

HEDEFLERİMİZE ULAŞACAĞIZ

Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, Kent Meydanı bağlantı yollarının asfalt yapım çalışmalarını inceleyerek Hipodrom Caddesinde sıcak asfalt serim çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldı. Başkan Kocaman Acısu Tepetarla Mahallesi’nde mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Mahallenin problemlerini mahalle sakinleri ile birlikte yerinde inceleyen Belediye Başkanı Kocaman, sorunların çözümü noktasında gerekli talimatları da verdi.

HEDEFLERİMİZE ULAŞACAĞIZ

Belediye Başkanı Kocaman “Kartepemizi hep birlikte yeniden inşa ediyoruz. Çocuklarımıza geleceğimize en güzel mirası bırakmak amacımız. Önümüzde uzun bir yol var, azmimiz heyecanımız ve enerjimiz yüksek. Allah’ın izni ve ekip arkadaşlarımızın gayretli çalışmaları ile hedeflerimize bir bir ulaşacağız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir