Paylaş

Kocaeli Vergi Müfettişleri Derneği, Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şubesi ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti üyeleri artık;

GÖLAŞ TESİSLERİNİ İNDİRİMLİ KULLANACAKLAR

Gölcük Belediyesi’nin iştiraki GÖLAŞ işletmesini gerçekleştirdiği; Yalı Konak Otel, Yalı Restoran ve Kafe, Yazlık Ilıca Tesisleri, Eriklitepe Restoran Kafe ve Bungalov Evler, Kavaklı Yüzme Havuzu, Kavaklı Buz Pisti Tesisleri, Örcün Sultan Hatun Konağı’nda geçerli olmak üzere, kurum ve derneklerle özel indirim protokolleri imzalıyor. Bu kapsamda Kocaeli Vergi Müfettişleri Derneği, Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şubesi ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti ile ilk olarak protokol imzalandı. İmzalanan protokol ile sendika ve dernek üyelerine GÖLAŞ’ın işlettiği tüm tesislerde özel indirimler uygulanacak.

HEDEF GÖLCÜK’ÜN ÇEKİM MERKEZİ OLMASI

GÖLAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Murat Eker yaptığı açıklamada; “Gölcük Belediyesi’nin iştiraki GÖLAŞ olarak, işlettiğimiz tesislerin kullanımını cazip hale getirmek ve il genelinden Gölcükümüzün çekim merkezi olmasını sağlamak amacıyla çeşitli kurum ve derneklerle özel indirim protokolleri imzalayarak, üyelerinin indirimli hizmet almasını sağlıyoruz. Bu çalışmamıza yeni başlamakla birlikte kısa sürede; Kocaeli Vergi Müfettişleri Derneği, Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şubesi ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin başkanlarıyla indirim protokolü imzaladık. İleriki günlerde daha birçok kurum ve dernekle indirim protokolü imzalayarak bu özel hizmetimizin ağını ve genişletilmesini sağlayacağız. GÖLAŞ olarak işlettiğimiz tesislerle Gölcükümüzün çekim merkezi olması için elimizden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir