Paylaş

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu ve yönetim kurulu üyeleri Artvin kökenli bürokratlarına sahip çıkıyor.

Komşu ilimiz Sakarya’da Artvin kökenli vatandaşlarımızın yaşadığı bilinmektedir.Sakarya Büyükşehir Belediyesinde su ve kanalizasyon idaresi(SASKİ) Genel Müdürü Dr.İlyas Demirci  ve Ulaşım Daire Başkanı Ömer Turan’ı aslen Artvin’li olan hemşerihlerini makamında ziyaret ederek Kendilerine Federasyon Logo baskılı seramikten yapılan Plaket taktiminde bulundu.

Dr..İlyas Demirci : Sizlerin ziyaretiz şahsımı son derece mutlu etti.Başkan Mikail Kalyoncu ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum.Çalışmalarınızı takip ediyorum her zaman yaptığınız çalışmalarınız esnasında bana ihtiyaç hissettiğinizde her zaman sizlere destek olmaya hazırım” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Karbafed Başkanı Mikail Kalyoncu”Henüz bir yıllık mazisi olan Karbafed’in Kocaeli’de damgasını vuran etkinliklerimizde kamuoyunun dikkati çeken çalışmalarımız olmuştur. Bünyemizde bulunan 8.derneğimizle hemşerihlerimizin  istek ve talepleri önceliğimiz olmuştur. Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz Artvin’e hiç gitmemiş hemşerihlerimizi ana vatanlarına götürdük  kendilerinden hep olumlu eleştiriler aldık. Bu durum bizlerin doğru yolda olduğumuzun işaretidir.Şahsım ve yönetim kurulum adına sizlerin görevinizde üstün başarılar diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Mikail Kalyoncu beraberinde Kocaeli Artvinliler Derneği Başkanı Musa Özcan,Gölcük İznikliler Arvin Batum Havalisi Derneği Başkanı Hasan Basri Başbay,İzmit Artvinliler Derneği adına yönetim kurulu üyesi Selçuk Çelebi,AGDAŞ Genel Müdürü Kenan Demir Sakarya Artvinliler Derneği  adına katılım gösterdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir