Paylaş

Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde küçük dokunuşlarla büyük bir değişim gerçekleştiriyor. Asfalttan, kaldırım çalışmalarına, mazgalların temizliğinden, duvar yazılarının silinmesine kadar yoğun Körfez’i güzelleştirmek adına çalışma yürütüyor

Küçük dokunuşlar, büyük değişim

Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde küçük dokunuşlarla büyük bir değişim gerçekleştiriyor. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışma kapsamında yapılan kaldırım, kanal ve yağmur suyu hatları, alt ve üst geçitlerinin boyama çalışmaları eş zamanlı olarak yürütülüyor. Ekipler, şehir estetiğine zarar veren görüntüleri ortadan kaldırması ile ilgili de yoğun bir çalışma yürütüyor.

DUVAR YAZILARI SİLİNDİ

Hacı Osman Mahalllesi’nde Aile Sağlığı Merkezi etrafındaki kaldırımlarda düzenlemeler gerçekleştiren Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, aynı bölge içerisinde yer alan ve Mimar Sinan Mahallesi ile geçişi sağlayan yaya alt geçidinde duvar yazılarının silinme işlemlerini gerçekleştirdi.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Yağmurların artması ile birlikte mazgallarda da temizlik çalışması gerçekleştiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, olası sel ve baskınların da önüne geçmeyi hedefledi. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin dört bir yanında eş zamanlı olarak çalışmalar yürüttüklerini belirterek, “Vatandaşlarımızın talepleri ve ekiplerimiz tarafından tespit edilen noktalarda çalışmalarımız sürüyor” denildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir