Paylaş

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, her hafta bir okul hedefiyle başlattığı “Eğitim Her Şeyimiz” projesi kapsamında gençlerle üçüncü buluşmasını Gülbahar Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle yaptı.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, seçim vaatleri arasında da yer alan eğitimde kalite ve başarı seviyesini en üst düzeye çıkarabilmek için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte “Eğitim Her Şeyimiz” projesi kapsamında üçüncü okul ziyaretini Gülbahar Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne yaptı.

ÜLKEMİZDE SÖZ SAHİBİ OLACAKSINIZ

Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Kocaman “Kartepemizde ki bütün okulları gezmek istiyorum. Özellikle lise çağında olan öğrencilerimiz ile bir araya geliyoruz. Yakın bir gelecekte sizler ülkemizde söz sahibi olacaksınız. Bizlerin önceliği geleceğimiz olan gençlerdir. Bizim klasik belediyecilik altyapı-üst yapı hizmetlerimizin dışında eğitim, kültüre, sanat gibi gönüllere giren ve ruha dokunan hizmetlerimiz de var. Hedefimiz bunların çeşitliliğini ve kalitesini artırmak” dedi.

KENDİMİ BAŞARILI SAYARIM

“Kartepeye, geleceğe dair hayallerinizi merak ettiğim için buradayım” diyen Belediye Başkanı Kocaman “Başarılı hizmetler sizlerden geçmektedir. Yolların yapılması, çöplerin toplanması klasik belediyecilik hizmetidir. Kartepemizde yaşayan kardeşlerimize yol gösterebiliyorsam örnek olabilirsem kendimi başarılı sayarım. Benim için çok kıymetlisiniz. Sizlerin yaşındayken bende çok sorguluyordum” açıklamasında bulundu.

GENÇLİK ENERJİNİZDEN BESLENİYORUM

“Belediye başkanlığı görevinde olduğum sürece gençlerimizle her zaman bir araya geleceğim” diyen Başkan Kocaman “Kartepe’ye sizlerin gözünden bakmaya çalışıyoruz. Neler yapıldığı zaman sizler mutlu olursunuz. Gençler; Aileniz, kendiniz, devletimiz ve milletimize karşı sorumluluklarınız büyük. Biz, en iyi eğitimi alabilmeniz için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz edeceğiz, umut taşlarını beraber döşeyeceğiz. Geleceğe daha deneyimli hazırlanmanız için Mustafa ağabeyiniz hep yanınızda sizinle birlikte olacaktır. Ben sizlerin hayalleri ve gençlik enerjinizden besleniyorum, sizler de tecrübe, deneyimlerimizden beslenin. Arayın, gelin, ziyaret edin ama yaşadığınız kenti ve ülkemizi kalkındırmak için sorgulayın araştırın, proje üretin ve çok çalışın. Dinlenin ama asla gevşemeyin, asla hayallerinizden vaz geçemeyin” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir