Paylaş

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İzmit Belediyesi Kültür, Turizm ve Sanat Komisyonu’nu ağırladı. Yapılan toplantıda İzmit’in tanıtımı için birlikte çalışma kararı çıktı.

İzmit Belediyesi Kültür, Turizm ve Sanat Komisyonu Başkanı Şener İnce ve komisyon üyeleri Vedat Yoldaş, Ertuğrul Malçok ve Yaşar Kardaş’dan oluşan heyet İl Kültür ve Turizm Müdür V. Ercan Yamen’i yerinde ziyaret etti. Başkan Şener, İzmit Belediyesi olarak birlikte çalışma yapma noktasında fikirlerini aktardı. Özellikle İzmit sınırları içinde yer alan tarihi ve turistik noktaların tanıtımı ve birlikte yapabilecekleri projeler hakkında görüş ve düşüncelerini aktardı.

İZMİT TURU YAPILACAK

Ercan Yamen’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Kocaeli ve İzmit sınırları içinde kente değer katan kültürel değerler hakkında bilgiler aktardı.  Oldukça faydalı geçen bu toplantıda, komisyon ve meclis üyeleriyle birlikte ilk olarak Kocaeli ve İzmit sınırları içindeki tarih koridoru turu yapılması ve meclis üyelerine elimizdeki değerlerin tanıtılmasına karar verildi. Gezi sonrası gerçekleştirilecek istişarede ise kente değer katacak projeler için birlikte hareket kararı alındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir