Paylaş

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, üst yapı eksikliklerinin ivedilikle tamamlanması ve yol konforunun sağlanması için tüm ekipleri harekete geçirdi. Kocaman, Ataevler ve İstasyon Mahallesi’nde geceli gündüzlü devam eden çalışmaları da yerinde inceledi.

Kartepe Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU ekipleri tarafından yapılan çalışmalar hızla devam ediyor. İSU ekipleri tarafından alt yapısı tamamlanan mahalle ve sokaklarda Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından üst yapı çalışmaları yapılıyor. Belediye ekipleri yapılan çalışmaları hızla tamamlayarak hizmete sunuyor.

ATAEVLER MAHALLESİ’NDE ÇALIŞMA

İSU ekipleri tarafından Ataevler Mahallesi’nde Bahar, Gökhan, Kırlı, Gonca ve Dilara Sokaklarında içme ve yağmur suyu ile kanalizasyon çalışmalarını tamamladı. Yapılan alt yapı çalışmaları sonrasında Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi. Kocaman, üst yapı hizmetleri hakkında bilgi aldı ve çalışmaların süratle tamamlanması için talimat verdi.

İSTASYON MAHALLESİ’NDE ÇALIŞMA

Gece geç saatlerde Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından İstasyon Mahallesi’nde yapılan çalışmaları da inceleyen Belediye Başkanı Kocaman yetkililerden bilgi aldı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU ekipleri tarafından İstasyon Mahallesi’nde Meşelik Cami Yanı, Ihlamur, Yaprak, Mis, Adem Yavuz, Nergis ve Geçitli Sokaklarında içme ve yağmur ile kanalizasyon alt yapı çalışmaları tamamlandı. Alt yapısı tamamlanan yerlerde Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri hemen üst yapı çalışmalarına başladı.

ARA VERMEDEN DEVAM EDİYORUZ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “İlçemiz genelinde hemşehrilerimizin yaya ve araç ulaşımını daha konforlu hale getirmek için büyük bir özveri ile tüm ekiplerimiz gece-gündüz çalışıyor. Ataevler ve İstasyon Mahallesi’nde alt yapısı tamamlanan sokaklarımızda hemen üst yapı çalışmalarına başladık. Üst yapı çalışmalarını kısa sürede tamamlayarak hemşehrilerimizin hizmetine sunuyoruz. Ara vermeden ihtiyaç durumuna göre diğer mahallelerimize geçiyoruz. Hemşehrilerimizin sabrı ve anlayışı için teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir