Paylaş

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, “24 Kasım Öğretmenler Günü” münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Öğretmenlerimizin sevgiyle, şevkle ve görev bilinciyle yetiştirdiği çocuklarımız, ülkemizin yönetiminde ve gelişmesinde çok önemli vazifeleri yerine getirecekler. Doğumumuzdan itibaren ailelerimizde başlayan temel eğitimimiz, okul hayatımızın başlamasıyla birlikte öğretmenlerimizin sevgisi ve özverisiyle devam ediyor.

Bizlerin ve evlatlarımızın yetiştirilip, ailesine, vatanına, milletine faydalı; donanımlı, araştıran, öğrenen, kendine güvenen bireyler olmamızda en büyük pay sahiplerinden biri de hayatlarımızın farklı dönemlerinde bizlere dokunan öğretmenlerimizdir. Onların ilgisi, sevgisi ve şefkatiyle iyi insan olmanın, bilgili ve donanımlı olmanın faziletlerini, faydalarını öğrendik. Öğrendiklerimizi hayatımıza aktardığımız sürece başarıdan başarıya koştuk. Onların desteği ve ilgisiyle mutlu olduk, mutlu ettik.

Bu düşüncelerle, bu anlamlı günde, tüm öğretmenlerimizin ve eğitim camiamızın 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü yürekten kutluyorum. Bu vesileyle emekli öğretmenlerimize saygılarımı ifade ediyor, ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir