Paylaş

İzmit Yeşilova Mahallesi Cesur Sokak’ta yeni yüzü yeni imajıyla hayat bulan Özel Bilgi Sarmalı Anaokulu, okul öncesi eğitime yeni bir heyecan kazandırmaya aday.

YÜZDE 40’A VARAN İNDİRİM

Nazan Sakkabaşı’nın kurucusu olduğu İzmit Yeşilova Mahallesinde eğitim vermeye başlayan Özel Bilgi Sarmalı Anaokulu, okul öncesi eğitim alanında oldukça iddialı.  Değişen binası, kaliteli eğitim kadrosuyla yoluna devam eden kurum; İngilizce ve değerler eğitimine büyük önem veriyor. Üç katlı şık binasında bölgenin gözde okulları arasında olma yolunda ilerleyen kurum 85 öğrenci kapasiteli. Büyük bahçesi, özel eğitim materyalleriyle dolu sınıfları, alanında uzman ve tecrübeli öğretmen kadrosu, “Birebir ilgimiz tercih sebebiniz” sloganıyla dikkatleri çekmeye başlamış durumda. Kurum açılışa özel uyguladığı yüzde 40 indirimiyle de birçok velinin tercih nedenleri arasında ilk sıralarda yer almaya başladı.

MONTESSORİ VE DOĞAL BESLENME

Kurumun önemli ismi olan eğitim koordinatörü Nimet Konuk, Okul öncesi eğitimde önemli bir noktayı hedeflediklerini belirterek, “Tüm öğrencilerimizi bir eğitim sarmalına tabi tutmayı ve eğitimle sarmalamayı amaçlıyoruz. Samimi ve içten kurumsal adımızla minik öğrencilerimizi okula hazırlık sürecinde adeta eğitimle besleyeceğiz. Kurumumuzda öğrencilerimize çeşitli projeler ve aktiviteler, sanat ve zekâ atölyeleri, montessori eğitimleri verilecek. Bunun yanı sıra kitap okuma, doğal beslenme ortamları oluşturacak fen ve bilim atölyeleriyle de gelişimlerinin temelini atacağız” açıklamasında bulundu. Büyük hedeflerle yola çıkan kurum ileride bir eğitim kurumu olmak için bu işe adeta kendini adamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir