Paylaş

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Özmural, Park Bahçeler Müdürlüğü ve Gültepe’deki Temizlik İşleri Şantiyesini ziyaret ederek personelin istek, talep ve önerilerini dinledi.

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Özmural sabahın ilk ışıkları ile mesai öncesi Gültepe’deki Temizlik İşleri Müdürlüğü Şantiyesi’nde görev yapan personelleri ziyaret etti. Tüm çalışanlarla tek tek sohbet eden ve çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Yardımcısı Ünal Özmural’a, Temizlik İşleri Müdürü Havva Açıkgöz ve ekip amirleri de eşlik etti.

OLMAZSA OLMAZ KURALIMIZ “İŞ GÜVENLİĞİ”

Şantiyede incelemelerde bulunan Başkan Yardımcısı Özmural “İzmit bize emanet.  Belediyemizde temizlik işleri çalışanlarının değeri inkâr edilemez. Temizliğin temel kuralı öncelikli olarak çevrenin temiz tutulmasıdır. Bunun mücadelesi belediyemiz tarafından ayrıca verilmektedir. İşimizi yaparken güler yüzlü olacağız ve vatandaşımıza kibar yaklaşacağız. Bizim için olmazsa olmaz kural sizlerin ailelerinize sağ salim gitmenizdir. Bu nedenle de iş güvenliği kurallarına uymanızı rica ederim. Ekonomik açıdan da sizleri rahatlatmak için çalışmalarımız mevcut” dedi.

ÖNERİLERİNİZE AÇIĞIZ

Personel ziyaretlerini daha sık yapacağını belirten başkan yardımcısı “Sizlerden ve amirlerinizden gelecek olan şu işi nasıl yaparsak daha iyi olur ya da daha pratik olur şeklindeki önerilerinize açığız ve bizde bu yönde planlar yapıyoruz. Teçhizatlarınız eksik ya da derme çatma olmamalı, eksiklerinizi birim müdürünüzden talep edebilirsiniz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir