Paylaş

Kocaeli Atlı Spor Kulübü Binicileri Türkiye Binicilik Federasyonun EQUIFUN Pony II ve III Engel Atlama Türkiye Ligi 2.Ayak Müsabakalarından başarılı olarak kupaları topladılar. İstanbul Bincilik Kulübü Taşdelen tesislerinde yarışmalara Kocaeli Atlı Spor Kulübü 7 sporcu ile katıldı
Kocaeli Atlı Spor Kulübü Antrenörleri İhsan Güler ve Merve Balcıoğlu tarafından yarışmalara hazırlanan Büşra Kızılca 60 ve 70 Cm Teşvik P2 kategorisinde Luna adlı atıyla 1 nci, 60 Cm Pony Pll 2.Ayak yarışmalarında 1nci, 70 Cm Teşvik Yarışmaları Pll kategorisinde 4 ncü oldu.
Yavuz Selim Demir Yeni Biniciler kategorisinde 70 Cm ve 80 Cm Teşvik Yarışmasında Lizaz adlı atıyla birinci, 70 ve 80 Cm Yeni biniciler Teşvik Kategorisinde Yarışmasında Lizaz adlı atıyla birinci oldu.
Ayşe Uyar 60 ve 70 Cm Teşvik Yarışması Pll kategorisinde Rüzgar adlı atıyla 3 ncü ve 4 ncü, ikinci günde ise 70 CmTeşvikte 4 ncü oldu.
Ahmet Berat Demircioğlu ilk günde 60 Cm Teşvik Yarışması Pll kategorisinde Efsane adlı atıyla 3 ncü, ikinci gün 70 Cm Teşvik Yarışmaları Pll kategorsisinde ise 5 nci oldu.
Elif Benan Demircioğlu 70 Cm teşvik Yarışmalarında Pll Kategorisinde İnci adlı atıyla 2 nci olurken Alexander Furkan Kollmann Beatiful Girl adlı atıyla 3 ncü oldu.
Kocaeli Atlı Spor Kulübünün Fuar içindeki Tesislerinde Antrenörler İhsan Güler, Merve Balcıoğlu Ve Sevgi Başaran tarafından düzenli olarak antremanlarla eğitilen biniciler başarılı bir sporcu olup Milli Takımlara yükselmeyi hedefliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir