Paylaş

İzmit Belediyesi kentin çeşitli noktalarındaki eksiklikleri tespit edip İzmit’in güzelleştirilmesi adına çalışmalarını son sürat gerçekleştirmeye devam ediyor.

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kentin çeşitli noktalarındaki eksiklikleri tespit edip İzmit’in güzelleştirilmesi adına çalışmalarını son sürat gerçekleştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda kentin dört bir yanında çalışmalarını gerçekleştiren ekipler son olarak Yenimahalle ve Tepeköy Mahallelerinde bir takım çalışmalar gerçekleştirdi.

YENİMAHALLE MERKEZ CAMİİ YENİ BİR GÖRÜNÜME KAVUŞTU

Belediye ekipleri Yenimahalle Mahallesi’nde yer alan Yenimahalle Merkez Camii’nin bakımını gerçekleştirdi. Ekipler caminin zamanla yıpranan dış yüzeyini boyayarak yeni bir görünüme kavuşurdu.

TEPEKÖY MAHALLESİ’NE ÇEVRE DÜZENLEMESİ

Çalışmalar kapsamında Tepeköy Mahallesi Ardıçlı Sokak’ta ise vatandaşların güvenliğini sağlamak adına eğimli olan sokakta beton duvar çalışması başladı çalışmaların tamamlanmasıyla hem halkın güvenliği sağlanırken hem de görüntü kirliliğinin önüne geçilerek sokağın çehresi modern bir görünüme kavuşturulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir