Paylaş

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz ve İlçe teşkilatının düzenlediği Bekirdere Mahalle Temsilciliği Görevlendirme ve Esnaf ziyaretine katıldı.

İYİ Parti İzmit Meclis üyesi ve İzmit Belediyesi Genel Koordinatörü Yaşar Kardaş, İzmit Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Kızıl, Bekirdere Mahalle Muhtarı Cihat Önen, Fethiye Mahalle Muhtarı İsa Altıntaş, Horozum Kulmahmut Mahalle Muhtarı Turgay Oruç da ziyarette hazır bulundu.

MİLLETİN ÖZÜ İYİ PARTİ

Beşkeş Çayevinde mahalle sakinleri ve muhtarlarla bir araya gelen İl Başkanı Şanbaz Yıldız, her zaman sahada olduklarını vurgulayarak ‘’ Sadece seçim zamanı değil her daim hemşehrilerimizle birlikteyiz. Sorunları, talepleri bizzat yerinde dinleyerek ilçemiz için neler yapabileceklerimizi konuşuyoruz. Toplumsal değerleri ön planda tutan, milletin özü İYİ partimiz her zaman yanınızda.’’ ifadelerini kullandı. Mahalle sakinleri ve muhtarlarla sohbet ederek istişarelerde bulundu.

Bekirdere Mahalle Temsilcisi Özkan Tavşan ve Bekirdere Gençlik Kolları Mahalle Temsilcisi Ahmet Furkan Okumuş’a yetki belgeleri takdim edildi.İYİ Parti Kocaeli teşkilatı Bekirdere esnafını gezerek vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir