Paylaş

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu’ya İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) Başkanı Murat Öztürk ve yönetim kurulu hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İl Başkanlığı’nda gerçekleşen ziyarette Murat Öztürk ve yönetim kurulu kentle ilgili istek ve sıkıntılarını Zafer Mutlu’ya iletti. Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Öztürk ve yönetimine teşekkür etti. Gerçekleştirilen ziyaretten kentte dair fikir alışverişi yapılarak önemli değerlendirmelerde bulunuldu.

KENT MERKEZİ CANLANMALI 

Ziyarette konuşan İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) Başkanı Murat Öztürk, Zafer Mutlu’dan şehir merkezinin cazibe haline getirilmesi için çalışmalar yapılması, İzmit merkezin biraz daha aydınlatılması, bu kapsamda kaldırımların ve yürüyüş yolunun biraz daha ışıklandırılması, aksi takdirde şehir esnafının iyiden bitme noktasına geleceğini belirterek bu konuların çözümünde destek istedi.

ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu ise öncelikle İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) Başkanı Murat Öztürk ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin ziyareti için teşekkür etti. Daha sonra konuşan Mutlu: “Esnaflarımızın sıkıntılarını biliyoruz. Şehir içinde otoparklarımız kısıtlı, ışıklandırmamız yetersiz vatandaşlar trafik kaosundan uzaklaşmak için AVM’leri tercih ediyor. AVM’deki esnaflarımız da yüksek kiralar karşısında zor durumdalar. Biz, Saadet Partisi olarak her zaman esnafımızın yanında olacağız ve bu sıkıntılarını gündemimizden düşürmeyeceğiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir