Paylaş

BAŞKAN ALİ YILDIRIM SEZER AÇTI

Gölcük Kanatlı ve Kümes Hayvanları Koruma ve Dayanışma Derneği açılışı töreni yoğun katılımla gerçekleştirildi. Açılış kurdelesini Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer keserken, “Dernek Başkanı Tufan Tabakoğlu’na, yönetimine ve dernek üyelerine başarılı faaliyetler diliyorum” dedi.

Gölcük Kanatlı ve Kümes Hayvanları Koruma ve Dayanışma Derneği açılışı töreni yoğun katılımla gerçekleştirildi. Açılış törenine Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen, MHP İlçe Başkanı Bilal Çakır, Dernek Başkanı Tufan Tabakoğlu, yönetimi, dernek üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

BAŞKAN SEZER BAŞARILAR DİLEDİ

Başkan Ali Yıldırım Sezer açılış öncesinde yaptığı konuşmada; “Güvercinlerden, haberleşme amacıyla, çok eski devirlerden bu yana yararlanılmaktadır. İlçemizdeki güvercin severler de, bugün gerçekleştirdiğimiz Gölcük Kanatlı ve Kümes Hayvanları Koruma ve Dayanışma Derneği’nin açılışı ile, bir dernek çatısı altında toplanmış oldular. Dernek Başkanı Tufan Tabakoğlu’na, yönetimine ve dernek üyelerine başarılı faaliyetler diliyorum” dedi. Konuşmanın ardından açılış kurdelesini kesen Başkan Sezer güvercin uçurdu ve renkli görüntüler oluştu. Dernek Başkanı Tufan Tabakoğlu faaliyetlerle ilgili bilgi verdi ve açılış töreni son buldu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir