Paylaş

CHP Kocaeli İl Başkanı Av. M. Cengiz Sarıbay, “Aziz vatan için canlarını veren şehitlerimizin aileleri ile yaralanan gazilerimiz ve onların aileleri bizim için çok kıymetlidir” dedi.

POLSENDER (Polis Şehit Gazi Aileleri Derneği) Başkanı Özlem Demirci, Sekreter Betül Kavrık ve dernek üyelerinden Gülsün Tanünver İl Başkanı Av. M. Cengiz Sarıbay ve İl yönetimini ziyaret ettiler.

“ONLAR BİZE EMANET”

Başkan Sarıbay ziyarette şunları söyledi. ” Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, birliği ve dirliği için şehit ve gazi olan kardeşlerimize, onların ailelerine bizim her zaman bir minnet borcumuz var. Bu canların hiçbir şekilde karşılığı olmaz bunu biliyoruz. Biz her zaman onların yanındayız, onların hizmetindeyiz. Böylesine kutsal bir dava için can veren şehitlerimiz ve gazilerimiz ile onların aileleri bizim için de çok kıymetlidir. Onlarla ilgili bize düşen her türlü görevi yapmak da bizim onurumuzdur. Onların bize emanet ettiği eş ve çocukları bizim de en kıymetlimizdir. Şehit ve gazilerimizin ailelerinden gelecek isteklerin karşılanması için üzerimize düşen göreve hazırız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir