Paylaş

İzmit Belediyesi, mahallerde yürüttüğü çalışmalara hız kesmeden devam ediyor.  Şehrin dört bir yanında yol, asfalt, kaldırım çalışmalarını yürüten İzmit Belediyesi, son olarak Serdar Mahallesi Bilgin Sokak’ta merdiven ve korkuluk çalışmasını tamamlayarak bölgeyi özellikle engelli, yaşlı ve çocuklar için daha güvenli hale getirdi.

DAHA GÜVENLİ HALE GELDİ

Yapmış olduğu hizmetlerle mahalleri daha güvenli ve daha yasabilir hale getiren İzmit Belediyesi,  mutlu insanların yaşadığı mahaller için çalışmaya devam ediyor. Şehrin dört bir yanında yol, asfalt, kaldırım çalışmalarını yürüten belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri,  mahalle sakinleri için merdiven ve korkuluk çalışmalarını sürdürüyor.  Son olarak Serdar Mahallesi Bilgin Sokak’ta merdiven ve korkuluk çalışmasını tamamlayan ekipler özellikle engelli, yaşlı ve çocuklar için güvenli ulaşım imkânı oluşturdu.  

İZMİT BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR

Bölgede oturan engelli ve yaşlı vatandaşların eğimli olan yolu rahat şekilde çıkmaları için çalışmalarını hızla tamamlayan belediye ekipleri tarafından 15 metre uzunluğunda 1,2 metre genişliğinde yapılan çalışmada 4 metreküp beton kullanıldı. Mahallerine yapılan bu çalışma için İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet teşekkürlerini ve dualarını ileten mahalle sakinleri “  mahallemiz fiziki yapısı gereği eğimli bir alanda.  Özellikle kış aylarında sorun yaşıyoruz. Belediyemiz tarafından yapılan bu merdiven ve korkuluklar sayesinde yaşlılarımız ve çocuklarımız daha güvenli şekilde günlük hayatlarını sürdürebilecekler” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir