Paylaş

Geçtiğimiz günlerde başkan seçilen Serkan Öztürk, yardımcısı Yavuz Yaşar ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kolları sıvadı.

“Başları Akademisi” ve “Bir Çocuk Gülümsemesi” projeleriyle faaliyetlerine hız veren yeni yönetim İzmitlilerin desteğine güveniyor.

“Kuruluş amaçlarımız ve dernek tüzüğümüz doğrultusunda ne yapmamız gerekiyorsa sonuna kadar yapacağız” diye konuşan yeni başkan Serkan Öztürk,

“Sivil Toplum Kuruluşlarının sosyal hayattaki ağırlığının daha fazla hissedilmesi gerekiyor. Biz Genç İzmitliler Derneği olarak işe koyulduk. “Başarı Akademisi” adı altında Sivil Toplum Merkezinde her ay, bir konuşmacı davet ederek söyleşi düzenliyoruz. Bu ayki konuğumuz Kocaelispor Başkanı Hüseyin Üzülmez. 25 Aralık Çarşamba akşamı Saat 19.30’da Sivil Toplum Merkezinde Hüseyin Üzülmez’in söyleşisine vakti müsait olan herkesi davet ediyoruz.

Ayrıca, ihtiyaç sahiplerine yardım amacıyla yürüttüğümüz bir kampanyamız var. Bu çok önemli. Başkan yardımcım Yavuz Yaşar’ın sorumluluğunda yürüttüğümüz bu kampanya ile, özellikle ihtiyaç çocuklara ulaşmayı hedefliyoruz. Bu kampanyamıza “Bir Çocuk Gülümsemesi” adını koyduk. 50 TL bağış ile bir çocuğun montunu ya da botunu alıp onu gülümsetebiliriz. Bunu yapalım. “sanaihtiyacıvar” hashtagiyle kampanyamızı duyurmaya gayret ediyoruz.

Tabii tüm bu çalışmalarımızda İzmitimizin değerli basınından da destek bekliyoruz. Bu kent hepimizin. Elimizden geleni yapalım.” Sözlerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir