Paylaş

Genç Kocaelililer Derneği’nden

BAŞKAN ÜZÜLMEZ’E DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Hüseyin Üzülmez’in doğum gününe rastlayan etkinlikte Genç Kocaelililer Derneği Başkanı Serkan Öztürk, sürpriz bir şekilde Üzülmez’in doğum gününü kutladı ve hediyesini takdim etti.

Genç İzmitliler Derneğinin düzenlediği “Başarı Akademi” programının Aralık ayı konuğu Kartepe Belediye Eski Başkanı ve Kocaelispor Başkanı Hüseyin Üzülmez oldu.

Çarşamba günü saat 19.30’da fuar alanındaki Sivil Toplum Merkezinde gerçekleştirilen Söyleşi programında gençler hitap eden Üzülmez, Çocukluğundan, gençliğinden örneklemeler yaparak tecrübeleri tecrübelerini aktardı. Kocaelispor Başkanı olmasıyla ilgili süreci de değerlendiren Üzülmez, katılımcıların sorularını cavapladı.

Kocaeli’ye ve Kocaelispor’a gönülden bağlı olduğunu ifade eden Üzülmez, Genç İzmitliler Derneği’ni yakından takip ettiğini ve desteklediğini, gençlerin her alanda daha etkin olmasının çok önemli olduğunu vurguladı.

Dernek Başkanı Serkan Öztürk, katılımından ve tecrübelerini paylaşmasından dolayı Üzülmez’e teşekkür ederken, “Başarı Akademisi” programının her ay yeni bir konukla devam edeceğinin altını çizdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir