Paylaş

Diyetisyen Ayşenur Özçelik’e ait olan Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi olan “Diyetisyen” Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’in de katıldığı açılış töreniyle hizmete açıldı.

Merkez Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, Uzuner İş Merkezi No:27 Kat:3 Gölcük adresinde hizmete giren “Diyetisyen” sağlıklı bir yaşam sürmek adına ilçe halkına önemli bir hizmet verecek.

“HANGİ KONULARDA HİZMET VERİLECEK”

Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi’nin Sahibi Diyetisyen Ayşenur Özçelik verdiği bilgilerde şunları söyledi: “Gölcük halkına, kilo verme ve alma diyetleri, kişiye özel diyetler, sağlıklı beslenme tavsiyeleri, gebelik ve emziklilikte beslenme, çocuk ve ergenlikte beslenme, sporcu beslenmesi, yeme davranışları bozukluklarında beslenme, bariatri diyetisyeni, kurumsal beslenme danışmanlığı, vücut yağ – kas metabolizma ölçümü, diyabet, insülin direnci, hipertansiyon, obezite, kalp damar, çölyak, tiroid, polikistik over, besin intoleransı vb.hastalıklarda beslenme konularında hizmet vereceğiz. Sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürebilmek isteyen veya sağlıkla ilgili belirli bir hedefe ulaşmayı amaçlayan halkımız bana 0 537 484 42 90 nolu telefondan ulaşabilir, randevu alabilirler” dedi.

BAŞKAN SEZER: “HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Açılış kurdelesini kesen Başkan Sezer ise yaptığı konuşmada; “Ayşenur Özçelik hanımefendinin hizmete açtığı “Diyetisyen” isimli Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi’nin başarıya ulaşmasını, kendisi ve ilçemiz için de hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir