Paylaş

İzmit Belediyesi Haftalık Encümen Toplantısı Gerçekleştirildi

İzmit Belediyesi haftalık encümen toplantısı İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Cem Güler başkanlığında gerçekleştirildi.

İzmit Belediyesi haftalık encümen toplantısı İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Cem Güler başkanlığında makam toplantı salonunda gerçekleştirildi. Belediye sosyal medya hesaplarından da canlı olarak yayınlanan toplantıda İzmit Belediyesine ait 7 adet yerin kiraya verilmesi işinin ihalesi gerçekleştirildi.

5 İŞ YERİ KİRALANDI

İhalede Yahyakaptan Mahallesinde bulunan iki ATM yerinden birinin muhammen bedeli artırılarak aylık 2,510 TL’ye, bir diğer ATM yeri ise muhammen bedeli değişmeden aylık 2,500 TL’ye 3 yıl süreyle kiralandı. Kuruçeşme Doğan Mahallesi Lozan Caddesinde bulunan Kuruçeşme Doğan Taksi Durağı aylık 380 TL olan muhammen bedeli artırmadan 3 yıl süreyle, Yenimahalle İlke Sokak’ta bulunan açık spor tesisi muhammen bedeli artırmadan aylık 5,500 TL’ye 5 yıl süreyle ve Şahinler Mahallesi Çiftlik Mevkiinde bulunan bir iş yeri yine muhammen bedeli artırmadan 3 yıl süreyle 350 TL’ye belediyeye ait yerleri kiraladılar.

İhaleye çıkarılan bir iş yeri ve dernek lokali yeri talipli bulunmadığı için 3 Şubat Pazartesi tarihinde yapılacak encümen toplantısında pazarlık usulüyle kiralanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir