Paylaş

Gölcük Belediyesi Piyalepaşa ve Şehitler Mahallerinde bulunan Niyazi Yıldız Parkı ve Kocatepe Vadi Parkı’nda bulunan futbol sahalarının çim zeminlerini yeniledi. Üç futbol sahasının daha zemini yenilemek için çalışma başlattı.

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’in talimatlarıyla Gölcük Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, etrafı çevrili, güvenli sahalarda oynayarak spor yapmalarını sağlamayı hedefliyor. Bu kapsamda; Piyalepaşa Mahallesi’nde bulunan Niyazi Yıldız Parkı ile Şehitler ve Piyalepaşa Mahallesi sınırında kalan Kocatepe Vadi Parkı’nda bulunan futbol sahalarının çim zeminleri yenilendi. Futbol sahalarının zeminlerinin yenilendiği gören çocuklar ve mahalleliler bu durumdan memnun olurken, Başkan Ali Yıldırım Sezer’e teşekkürlerini ilettiler.

“TOPLAMDA 5 FUTBOL SAHASININ ZEMİNİ YENİLENMİŞ OLACAK”

Başkan Sezer yaptığı açıklamada; “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, etrafı çevrili, güvenli sahalarda oynayarak, spor yapmalarını sağlamayı hedefliyoruz. Bu kapsamda; Piyalepaşa Mahallemizde bulunan Niyazi Yıldız Parkı ile Şehitler ve Piyalepaşa Mahallesi sınırında yer alan Kocatepe Vadi Parkı’ndaki futbol sahalarının zeminlerini yeniledik. Ayrıca; Atatürk Mahallesi Şahinler Sitesi, Donanma Mahallesi Gaziosmanpaşa Caddesi ve Karaköprü Mahallesi Taşocağı Caddesi’nde bulunan parklarımızdaki futbol sahalarının zeminlerinin yenilenmesi çalışmasına da başladık” dedi.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir