Paylaş

Körfez Belediyesi tarafından hayata geçirilen Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi, İlimtepe Gençlerbirliği Spor Kulübü U13 takımını ağırladı. Çalışmalar hakkında minik sporculara bilgi aktarıldı

Minik sporcular Hayvan Bakım Merkezi’ni gezdi

Körfez Belediyesi tarafından hayata geçirilen Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi, İlimtepe Gençlerbirliği Spor Kulübü U13 takımını ağırladı. Çalışmalar hakkında minik sporculara bilgi aktarıldı. Veteriner Hekimi Arzu Demirhan Ergeç, minik sporculara yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktarırken, tedavileri tamamlanan ve misafir edilen sokak hayvanlarının yer aldığı merkezi gezdirdi.

TEŞEKKÜR ETTİLER

İlimtepe Gençlerbirliği Spor Kulübü U13 takımında yer alan 25 öğrenci, merak ettikleri soruları da tek tek iletme imkanı buldu. Kulüp Başkanı Murat Durul, antrenör Hüseyin Aldırmaz ve yönetim kurulu üyesi Murat Durul, Körfez Belediyesi’ne böyle bir merkezi kazandırdığı için teşekkür etti.

SEMİNER VERİLDİ

Ziyaret sonrasında da Veteriner Hekim Arzu Demirhan Ergeç, sokak hayvanları hakkında ‘hayvan sevgisi korunması ve yaşatılması’ konulu sunum yaptı. Minik çocuklar daha sonra merkezde tedavileri tamamlanan ve misafir edilen sokak hayvanları ile yakından ilgilendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir