Paylaş

Kartepe Belediyesi Alo Evlat Sağlık Kulübü, yemek yapamayacak durumda olan Kartepeli büyüklerine 2019 yılında 43 bin 850 kap sıcak yemek hizmeti verdi.

Kartepe Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulmasından bu yana hizmet veren Alo Evlat Sağlık Kulübü, ilçe sınırları içerisinde yaşayan yaşlı ve engelli vatandaşların, evlerine sıcak yemeklerini ulaştırmaya devam ediyor.

EVLERE HİZMET

“Sıcak Yemek” hizmeti ile yemek yapamayacak durumda olan yaşlı, kimsesiz, engelli, bakıma muhtaç vatandaşlara her gün düzenli olarak iki öğün 4 kap sıcak yemekleri görevli personel tarafından evlerine teslim ediliyor.

44 BİN KAP YEMEK

Sağlık durumları göz önünde bulundurularak hazırlanan yiyecekler, korunaklı kaplarda muhafaza edilerek vatandaşlarımızın evlerine sıcak olarak teslim ediliyor. Alo Evlat Sağlık Kulübü 2019 yılı içerisinde yemek yapamayacak durumda olan vatandaşlara 43 bin 850 kap yemek hizmeti verildi. Bu hizmetten faydalanan ihtiyaç sahipleri ise “her kapıları çaldığında içlerini huzur kapladığını, hizmetin hiç aksamadan verildiğini ve bunu memnuniyetini yaşadıklarını ifade ederek, önce Rabbimize şükürler olsun, sonrada rızkımızı ayağımıza kadar getirenler Allah razı olsun” dediler.     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir