Paylaş

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, İstasyon Mahallesi Mezarlığı’nda cenaze hizmetlerinde görev yapan personellerle bir araya geldi.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde görev yapan cenaze işleri çalışanlarını ziyaret etti. İstasyon Mahallesi Mezarlığı’nda görev yapan ekiple bir araya gelen Belediye Başkanı Kocaman, istekleri dinlerken görüş alış-verişinde bulundu.

KOCAMAN’DAN YENİ HİZMET BİNASI MÜJDESİ

İstasyon Mahallesi Mezarlığı’nda Sosyal Yardım İşleri Müdürü İbrahim Bahri Özyılmaz’dan bilgi alan Belediye Başkanı Kocaman cenaze hizmetleri ekibini ziyaretinde yeni hizmet binasının da müjdesini vererek “Hemşehrilerimizin en zor ve acı günlerinde yanlarında olarak, 7 gün 24 saat zaman mefhumu gözetmeksizin yapılması gereken tüm çalışmaları büyük bir özveri ve titizlikle yerine getiren tüm cenaze işleri çalışanlarımızı takdir ile takip ediyor canı gönülden tebrik ediyorum. Cenaze hizmetlerinin daha iyi yapılabilmesi için proje aşamasını bitirdiğimiz yeni hizmet binamızında tüm arkadaşlarımıza şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir