Paylaş

Kartepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 04 Şubat Dünya Kanser Günü münasebetiyle söyleşi düzenledi.

04 Şubat Dünya Kanser Günü münasebetiyle Kartepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Emekevler Mahallesi’nde sağlık söyleşisi düzenledi. KAR-MEK kurs binasında düzenlenen söyleşide Onkoloji Uzmanı Dr.Deniz Işık tarafından kursiyerlere bilgi verildi. Düzenlenen söyleşiye yakınları veya kendileri kanser rahatsızlığı olan vatandaşlar da katıldı.

BİLGİ VERİLDİ

Uzman Dr.Işık tarafından katılımcılara meme kanseri, akciğer kanseri, bağırsak (kolon ve rektum), mide ve yemek borusu tümörleri, kadın ve doğum hastalıkları ile ilgili tümörler, baş ve boyun bölgeli tümörler, beyin tümörleri, yumuşak doku tümörleri, kemik tümörleri, deri tümörleri, lenf bezi tümörleri, kanserde beslenme ve ağrı tedavisi hakkında bilgi verdi.

KOCAMAN’A TEŞEKKÜR

Düzenlenen organizasyondan memnuniyet duyduklarını ifade eden katılımcılar “Çok faydalı bir söyleşi oldu. Yanlış bildiklerimizin doğrusunu öğrendik, merak ettiğimiz soruların cevaplarını alabildik. Rabbimiz tüm hastalıklardan korusun ve hastalarımıza acil şifalar ihsan eylesin. Başkanımız Av.M.Mustafa Kocaman’a böyle önemli konularda, uzmanlarımızı ayağımıza kadar getirip bilgilenmemizi sağladığı için çok teşekkür ediyoruz” dediler.      

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir