Paylaş

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, AK Parti milletvekilleri ile birlikte Ankara’da temaslarda bulundu.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, AK Parti grup toplantısında Cumhurbaşkanı – AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasını takip ettikten sonra bakanlık temaslarında bulundu. Belediye Başkanı Kocaman, Gençlik ve Spor Bakanı M. Muharrem Kasapoğlu ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

SPOR BAKANINA ZİYARET

Kartepe Belediye Başkanı Kocaman, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Sami Çakır, Cemil Yaman ve M. Akif Yılmaz, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı M. Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ziyaret ederek, Kartepe’de bu zaman kadar yapılan, planlanan yatırımlar ve spor branşlarında elde edilen başarılar hakkında bilgi verdi. 

ATAEVLER KÖPRÜSÜ GÖRÜŞÜLDÜ

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır ve Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcımız Adil Karaismailoğlu’nu makamında ziyaret ederek Ataevler Mahallesindeki tren yolu köprüsü konusunu istişare ettiler. Belediye Başkanı Kocaman, Bakan Karaismailoğlu’na Ataevler ile Sarımeşe’yi bağlayan köprülü kavşak hakkında bilgi verirken, Kartepelilerin isteklerini dile getirdi.    

YENİBİR SPOR KOMPLEKSİ

Ankara temasları hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Kocaman “Çok verimli bir ziyaret programı oldu. Öncelikle destekleriyle ve bize eşlik ederek yolumuzu kolaylaştıran sayın vekillerimize çok teşekkür ediyorum. Yoğun programları arasında bizleri kabul eden ve ilgiyle dinleyen sayın bakanımız ve sayın bakan yardımcımıza çok teşekkür ediyorum. Spor Bakanımız Kasapoğlu, Kartepemizde ki branşlarımızdan, tesislerimizden bahsedip bilgi verdik. Ve kıymetli hemşehrilerimiz için hayalini kurduğumuz çok özel bir spor kompleksi için destek taleplerimizi ilettik. Sağ solsunlar ki özenle dinleyerek, değerlendireceklerini ifade ettiler. Heyecan verici bir proje olacak. Umarım ki yakın gelecekte daha net ve somut bilgilerle müjde vermekte nasip olur” dedi.

GEREKLİ İNCELEME BAŞLAYACAK

Gündemdeki konulardan biri olan Ataevler Köprüsü ile ilgili da Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı Karaismailoğlu’na köprü çalışmasının geçmişi ve bugün ki durumu hakkında rapor sunduğunu belirten Belediye Başkanı Kocaman “Sayın Bakan Yardımcımız konuyla ilgili derhal bir inceleme, fizibilite çalışması başlatacağını ve en kısa sürede çözümü için de gerekli adımların atılacağı bilgisini bize verdi. İnşallah yarım kalan bu çalışma için kısa süre içerisinde mutlu, olumlu gelişmelerin haberini vermek de nasip olur” ifadelerini kullandı.        

AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Sami Çakır, Cemil Yaman ve M. Akif Yılmaz, Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman ve Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Gençlik ve Spor Bakanı M. Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek Kartepe’de gerçekleştirilmesini planlanan yatırımlar hakkında bilgi verdiler.

AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Sami Çakır ve Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı Adil Karaismailoğlu’nu makamında ziyaret ederek Ataevler Mahallesindeki Ataevler köprüsü konusunu istişare de bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir