Paylaş

Seçim startını Alikahya’dan veren CHP’li Emre Gümüş, mahalle turlarına devam ediyor. Gümüş dün akşam kongrede yarışacağı adaylardan Ahmet Sefa Aşkın’ın mahallesinde adeta gövde gösterisi yaptı.

Deniz Karamert- 16 Şubat Pazar günü KYÖD Sosyal Tesislerinde gerçekleşecek olan CHP Gençlik Kolları İzmit İlçe Kongresinde başkan adaylığını açıklayan Emre Gümüş seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 3 adayın yarışacağı kongre için sayılı günler kala Emre Gümüş, dün akşam kongrede yarışacağı adaylardan Ahmet Sefa Aşkın’ın mahallesi olan Yenimahalle’ye çıkarma yaptı. Mahalleli gençler tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Gümüş mahallede adeta gövde gösterisi yaptı.

EMRE GÜMÜŞ RAKİBİNİN MAHALLESİNDE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

3 adaylı gerçekleşecek kongre öncesi mahalle turlarına devam eden Emre Gümüş, Yenimahalle’de büyük bir sevgi seli içerisinde meşalelerle karşılandı, adeta rakibinin evinde gövde gösterisi yaptı. Gümüş Yenimahalle gençlerinden Anıl Serbest ve Sezer Kuyumcu’yu da yönetimine katarak, yönetimini de güçlendirdi. İzmit’i sadece yönetim kurulu ile yönetmeyeceklerini söyleyen Emre Gümüş, “Mahalle birimleri ile güçlü bir gençlik yapılanması oluşturacağız “ dedi.

BAŞKANLAR TAM KADRO DESTEK VERDİ

Programa CHP Gençlik Kolları Kocaeli İl Başkanı Emre Andız, Gençlik Kolları İzmit İlçe Başkanı Engin Akbulut, Gençlik Kolları Gölcük İlçe Başkanı Furkan Korkmaz, Gençlik Kolları Başiskele İlçe Başkanı Levent Soycan, Gençlik Kolları Karamürsel İlçe Başkanı Cengiz Can, Gençlik Kolları Derince İlçe Başkanı Aliş Demir, Gençlik Kolları Körfez İlçe Başkanı Baran Irmak, Gençlik Kolları Gebze İlçe Başkanı Fatih Altıparmak, Gençlik Kolları Darıca İlçe Başkanı Ümit Kızılbuğa, Gençlik Kolları Çayırova İlçe Başkanı Burak İnaldı ve Gümüş’ü Gençlik Kolları İl yönetiminde birlikte görev yaptığı İl Yöneticileri de katılarak Emre Gümüş’e destek verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir