Paylaş

14 Şubat Sevgililer Günü etkinlikleri kapsamında İzmit Belediyesi ve Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar

Topluluğu iş birliğinde gerçekleşen Faruk Ertunç’un “Ömür dediğin” konulu fotoğraf sergisi ve birbirinden değerli sanatçıların performansı büyük ilgi gördü.

İzmit Belediyesinin 14 Şubat Sevgililer Günü etkinlikleri kapsamında İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu iş birliğinde 14 Şubat’a özel bir sanat gecesi gerçekleştirildi. Etkinlik kapsamında Cumhuriyet Parkı Sanat Galerisi’nde Faruk Ertunç’un “Ömür dediğin” konulu fotoğraf sergisi sanat severlerin beğenisine sunulurken programında devamında Gülümser Ayhan Şiirleri, Mert Sela Flemenko dinletisi ve Mert Emre İle Anastais Üstün’ün dans gösterisi 14 Şubat Sevgililer Gününü sanat dolu bir şekilde kutlamak isteyenleri adeta büyüledi.

SANAT SEVERLER YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Sanat severlerin yoğun ilgi gösterdiği sanat gecesine İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Dilek Alp, Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu Başkanı Kemal Kaya, İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, İzmit Belediye Spor Kulübü Başkanı Yusuf Erenkaya, çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi ve konuklar katıldı.

YEPYENİ BİR İZMİT SANAT GÜNLERİ DİLİYORUM

Etkinlikte konuşan İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Dilek Alp, “Sevgililer gününüzü kutlamak istiyorum. Sevgililer gününün bu kente yayılmasını çok istiyoruz. Bugünü saygıyla, nezaketle ve zarafetle her hücremizde hissetmek istiyoruz. İzmit Belediyesi olarak sevgililer gününde eğlenceli etkinlikler yapmak için çalıştık. Bütün bu güzel genç ruhla yepyeni bir İzmit sanat günleri diliyorum” dedi.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir