Paylaş

İzmit Belediyesinde çalışan genç personeller daha yaşanabilir bir İzmit için çalışmalarına başladı. Genç Çalışanlar Çalıştayı’nda, kurumdaki genç personellerle bir araya gelen Başkan Hürriyet, “Yaratıcılığınızı ortaya çıkarın” dedi

İzmit Belediyesinde görev yapan ve amir, müdür pozisyonunda olmayan genç personeller, “Genç Çalışanlar Çalıştayı” ile yaşadığımız kent olan İzmit’i daha yaşanabilir bir hale getirmek için çalışmalarına başladı. Genç personellerin daha yaşanabilir bir İzmit için 25’er dakikalık 4 oturumda 4’er soruya cevap verdiği çalıştaya İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve Başkan Yardımcısı Cem Güler katıldı.

YARATICILIĞINIZI ORTAYA ÇIKARIN

Toplantıda konuşan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, “Belediyeye geldiğim günden beri çok fazla inceleme yaptım. Alışılagelmiş bir düzen vardı ve benim istediğim yukarıdan talimat gelmeden özellikle gençler tarafından ortaya bir fikir atılabilmesiydi. Benim çalışma yöntemlerim arasında üretken beyinlerin, ufku açık ve yaratıcı insanların sürece katkı sunması var.  Yeni projeleri birlikte planlamalıyız ve üretken olmalıyız. Yaratıcılığınızı ortaya çıkarın istiyorum” ifadelerini kullandı.

KENTİMİZE HEP BİRLİKTE İZ BIRAKACAĞIZ

Gençlere yeni fikirler konusunda güvendiğini belirten Başkan Hürriyet, “Bu çalıştay bizim Cem Başkanımla uzun süredir planladığımız bir programdı. Belki benim göremediğim, bilemediğim ama sizin teknik bilgileriniz ve deneyimlerinizden yola çıkarak görebileceğiniz durumlar olacak. Belki birlikte öyle güzel şeyler üreteceğiz ki kentimize hep birlikte iz bırakacağız. Bu yüzden ben birimlerimizin üretmesini istiyorum. Heybenizde inanıyorum ki çok fazla bilgi ve deneyim var ama bunu amirlerinize, müdürlerinize duyurabilme fırsatı yakalayamamış olabilirsiniz. Bu sizin için de kentimiz için de güzel bir fırsat. Güzel ve yaratıcı fikirlerinizi bekliyorum” ifadelerini kullandı.    

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir