Paylaş

CHP’de il kongresi süreci yaklaşırken saflar da netleşmeye başladı. Son olarak partinin önemli isimlerinden Fethi Güven ve Hasan Çelik de Harun Yıldızlı’yı destekleyeceğini kamuoyu ile paylaştı

ÖNEMLİ BULUŞMA

Son olarak partinin önde gelen isimlerinden ve aynı zamanda eski il başkanlarından Yalçın Kuşkan’a yakınlığıyla da bilinen isimlerden Fethi Güven ve Hasan Çelik, Harun Yıldızlı’yı destekleme kararı aldı. Güven ve Çelik’in Yıldızlıyı destekleme kararının ardından Hikmet Erenkaya cephesinde yeniden hesapların yeniden yapılmaya başlandığı da gelen bilgiler arasında. Önceki gün Fethi Güven’e ait Pelikan Düğün Salonu’nda bir araya gelen isimlerle beraber partinin önde gelen isimlerinden Keramettin Gençtürk’ün oğlu Avukat Nazım Gençtürk’te katıldı.

GURUR VERİCİ

Desteği sosyal medya hesapları üzerinden bir fotoğrafla duyuran Harun Yıldızlı şu sözlere de yer verdi; “Çocukluğumuzdan beri ‘devrimci bilincimizin’ gelişmesinde büyük katkıları olan, doğru ve ilerici yapılan siyasetin topluma fayda sağlamanın en erdemli yolu olduğunu bizlere öğreten, örnek olan Kıymetli büyüklerim Hasan Çelik ve Fethi Güven abilerimin desteklerini görmek gurur verici. Ellerinde büyüdüğüm insanların destekleri bugün bizlerle.

Bizler fikir kökleri sağlam dava adamlarıyız. Fikirlerimize büyüklerimizden aldığımız destek, gençliğimize duyduğumuz güven ve dinamizmle hep birlikte ilerleyeceğiz. Sevgili ağabeylerime bir kez daha teşekkür ediyorum. Sağolsunlar varolsunlar.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir