Paylaş

Atletizmde çeşitli kategorilerde ilimizi başarıyla temsil eden İzmit Belediyespor, 40. Uluslararası Trabzon Yarı Maraton koşusunda sporcumuz Hasna Boğahan ile birincilik elde etti

İzmit Belediyesporlu atletler, elde ettikleri başarılı derecelerle yüzleri güldürüyor. Trabzon’da düzenlenen 40. Uluslararası Yarı Maratonunda İzmit Belediyespor atleti Hasna Boğahan, 35-39 yaş kategorisinde 1.’liği elde etti. Sporcumuz genel klasmanda da 9. oldu. Mersin’de gerçekleştirilen Seyfi Alanya Atmalar Şampiyonasında Şeydanur Arslan Disk Atmada 38.97 metre ile 3. oldu.

DERECELER ARDI ARDINA GELDİ

Sporcularımızdan Merve Kanat cirit atma kategorisinde 37.97 metre ile ile 5. oldu. Hülya Bekmez disk atmada 29.50 metre ile 4. oldu. Aynı sporcumuz gülle atmada kolundaki yırtılma nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Sporcularımızdan Aleyna Koşar çekiç atmada 27.97 metre ile 6. oldu. Antrenör Turgut Demirkıran sporcularımız adına desteklerini esirgemeyen İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit Belediyespor Kulüp Başkanı Yusuf Erenkaya ve Spor Müdürü Mithat Ağa’ya teşekkür ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir