Paylaş

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, her hafta bir okul hedefiyle başlattığı “Eğitim Her Şeyimiz” projesi kapsamında gençlerle on birinci buluşmasını Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle yaptı.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, seçim vaatleri arasında da yer alan eğitimde kalite ve başarı seviyesini en üst düzeye çıkarabilmek için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte “Eğitim Her Şeyimiz” projesi kapsamında on birinci okul ziyaretini Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yaptı. Kartepe Belediye Başkanı Kocaman, öğrencilerle buluşması öncesinde Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdür Yardımcısı Ufuk Ayderer’i makamında ziyaret ederek okul hakkında bilgi aldı.

SİZİ ÇOK SEVİYORUM

Kartepe Belediye Başkanı Kocaman, Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle okul kütüphanesinde bir araya geldi. Öğrencilerle tek tek tokalaşan Başkan Kocaman “Sizlerin, heyecanına, inancına, geleceğe olan umudunuza, gözlerinizdeki hayat ışığınıza sonuna kadar güveniyor ve bir ağabeyiniz olarak sizi çok seviyorum. Sizin vesilenizlede, bu yıl eğitim ve öğretime başlayan Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ndeki ilk programda birlikte olmaktan ayrıca çok mutlu oldum” dedi.

BENİ BAŞKAN DEĞİL ABİNİZ OLARAK GÖRÜN

Öğrencilere siyasi hayatı hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Kocaman “Buraya sizlere kendimi anlatmak için değil, sizlerin düşüncelerinizi, fikirlerinizi öğrenmek için geldim. Kartepe’nin sorunlarını sadece ben değil hep birlikte çözmek için yola çıktım. Genç kardeşlerimin beklentisi bizler için çok önemlidir. Çok farklı bir gençlik ile birlikte yaşıyoruz. Belediye başkanı olarak değil sizlerin abisi olarak dinlemeye geldim. Eleştiriler ve şikayetler bizlere yol göstermektedir” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir