Paylaş

Körfez Muşlular Derneği’nde İdlip Şehitleri için düzenlenen anma programına katılan Başkan Şener Söğüt, “Şehadet şerbeti içmiş şehitlerimizin kanı yerde kalmayacaktır” dedi

Başkan Söğüt, “Dualarımız Mehmetçiğimizle”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Muşlular Derneği’nde İdlip Şehitleri için düzenlenen anma programına katıldı. Şehitler için duaların edildiği, Kur’an-ı Kerim tilavetinde bulunulduğu programda konuşan Başkan Şener Söğüt, “Gündüz gece demeden rejime karşı, ülkemizin bekasına göz dikmiş terör örgütlerine karşı, ikiyüzlü terör sevicilerine karşı duran Mehmetçik elbette zafere ulaşacaktır” dedi.

ZALİMLERE KARŞI DİK DURUŞUMUZ VAR

Suriye meselesi, bizi yıllardır kahreden kalleş terör saldırılarının yok olması için, sınırlarımızın emniyeti ve vatandaşlarımızın güvenliği için ve zalimin karşısında mazluma destek olmak, hakkı haykırmak için giriştiğimiz bir mücadeledir” diyen Başkan Söğüt, “Tarihin her döneminde zulme uğrayanları yalnız bırakmamış, zalimlerin karşısında dimdik durmuş bir milletiz. Zalimlere karşı mücadelemiz sürecek.

ZAFERE ULAŞACAĞIZ

Ülkemizin bekasına göz dikmiş terör örgütlerine karşı, ikiyüzlü terör sevicilerine karşı duran Mehmetçik elbette zafere ulaşacaktır. Tüm dünyaya korku salan; iki yüzlü terör sevicilerini, terör örgütlerini ve kendini Firavun sananları tir tir titreten Bahar Kalkanı Harekâtı başarıyla sonuçlanana kadar mücadelemiz devam edecektir. Dualarımız Mehmetçiğimizle beraberdir” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir