Paylaş

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü nedeniyle belediyede çalışan kadın personellerin gününü kutladı.

Başkan Şayir, ayrıca her personel adına TEMA’ya bağışta da bulunarak, Elazığ Bademli Hatıra Ormanına fidan diktirirek sertifikalarını hediye etti.

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, 8 Mart Dünya Kadınlar gününün hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle haftanın son günü belediyede çalışan kadın personellerin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

KARANFİL DAĞITTI

Tek tek birimleri gezerek bayan personelle bir araya gelen Başkan Şayir, karanfil vererek günlerini kutladı. Başkan Şayir ayrıca bayan personellerinin adına Elazığ’da bulunan Bademli Hatıra Ormanına her personel için fidan diktirerek dikilen fidanların sertifikalarını da personeline takdim etti.

BİZLERE GÜÇ VERİYORLAR

Şayir yaptığı açıklamada,”Güçlü, güzel, şefkatli, sevgi dolu, merhametli, kelimelerin ifade edebileceğinden çok daha olan kadınlarımız hayatımızın her alanında bizlere güç veriyor. Tüm kadınlarımızın ve Belediyemizde görev yapan bayan personelimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir