Paylaş

İzmit Belediyesi, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüse karşı mücadeleyi sürdürürken, İzmit Belediyesi Muhtarlar Masası Koordinatörü Süleyman Şen ve meclis üyesi Yaşar Kardaş, esnaf odaları ve esnafları ziyaret ederek, koronavirüs kapsamında bilgilendirmede bulundu. Şen ve Kardaş, kent esnafına da koronavirüse karşı tedbir kapsamında maske ve eldiven dağıttı


Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüse karşı çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesi, esnaf odaları ve kent esnafına bilgilendirme ziyareti yaptı. İzmit Belediyesi Muhtarlar Masası Koordinatörü Süleyman Şen ve meclis üyesi Yaşar Kardaş öncelikle esnaf odaları binasına ziyaret ederek, oda başkanları ve temsilcilerle bir araya geldi. Koronavirüse karşı tedbirlerin konuşulduğu buluşmada, pazaryerlerindeki önlemler de ele alınarak, karşılıklı bilgilendirme yapıldı.


ESNAFA MASKE VE ELDİVEN

Ziyaretlerini sürdüren Şen ve Kardaş, çarşı esnafını dolaşarak, koronavirüs kapsamında bilgilendirmelerde bulundu. Esnafa virüse karşı tedbir kapsamında steril eldiven ve maske dağıtılırken, esnafın müşteri ilişkilerinde mesafeye uymaları ve eldiven maske takmaları konusunda uyarılarda bulunuldu. İzmit Belediyesi yetkilileri, tüm kentte benzeri çalışmalarda bulunurken, koronavirüse karşı tedbirlerin arttırılarak devam edeceği belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir