Paylaş

İzmit Belediyesi, Türkiye’yi etkisi altına alan yeni tip Koronavirüs’e karşı canla başla çalışan sağlık personellerine her gün farklı gıdalarla destek oluyor
İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, yeni tip Koronavirüs’e karşı canla başla çalışarak en zorlu görevi üstlenen sağlık emekçilerini unutmayarak onlara destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda belediye ekipleri, sağlık personellerine her gün bağışıklık sistemlerini güçlendirecek farklı gıda desteğinde bulunuyor. Hastaneleri dolaşan İzmit Belediyesi ekipleri önceki akşam da sağlık çalışanlarına meyve ve tatlı ikramında bulundu.


SAĞLIK PERSONELİNDEN TEŞEKKÜR

Koronavirüs karşısında seferber olan sağlık personelleri için her gün farklı gıda desteği sağlayan İzmit Belediyesi, son olarak personele meyve ve tatlı ikramında bulundu. Sağlık çalışanları sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla, desteklerinden ötürü Başkan Hürriyet’e teşekkür etti. Yapılan paylaşımlarda, “Her şehre bir anne yüreği ile çalışan başkan şart. İyi ki varsın Fatma Kaplan Hürriyet” şeklinde ifade edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir