Paylaş

Körfez Belediyesi tarafından yapımına başlanan Himmetli Köseler Camii ve Sipahiler Korucuköy Camii tamamlandı ve ibadete açıldı. Muhtarlar, “Başkanımız Şener Söğüt’e bu konuyu öncelik olarak görerek tamamladığı için teşekkür ederiz” dedi

Köseler ve Sipahiler Camii tamamlandı

Körfez Belediyesi, daha önce yapımına başlanan ve yapımı üstlenen firmalar dolayısıyla yaşanan sıkıntılar sonrası yarım halde kalan iki camiyi tamamladı. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, yaz aylarında köylerde gerçekleştirilen halk meclisi toplantıları öncesinde bölgedeki vatandaşlarla bir araya gelmiş, onlardan gelen talepler sonrasında yarım halde kalan iki caminin tamamlanması için talimat vermişti.

CAMİLER İBADETE AÇILDI

Yapımı için Şubat ve Mart aylarında yeniden ihaleye çıkılan iki cami için çalışmalar hemen başlatıldı ve kısa süre içerisinde tamamlanarak ibadete açıldı. Camilerin inşaat ve iç tefrişatı dışında çevre düzenlemesi de belediye ekipleri tarafından tamamlandı. Himmetli Mahalle Muhtarı Mustafa Acar, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’e teşekkür etti.

MUHTARDAN TEŞEKKÜR

Muhtar Mustafa Acar, “Yapımına başlandı ama daha sonra yaşanan sıkıntılar dolayısıyla yarım kalmış durumdaydı. Başkanımız Şener Söğüt gelip inceledikten sonra kısa süre içerisinde tamamlayacaklarını söyledi ve gerçekten de tamamlandı ve ibadete açıldı. Başkanımız Şener Söğüt’e ve yetkililere teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir