Paylaş

Covid-19 salgını sonrasında alınan tedbirlerle başlayan normalleşme sürecinde Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, yeniden hizmet vermeye başlayan Kartepeli esnafları ziyaret etti. 

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını tedbirlerinin kademeli olarak azaltılması kararı sonrasında birçok esnaf sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek hizmet vermeye başladı. Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, normalleşme sürecinde yeniden hizmet vermeye başlayan esnafı ziyaret ederek istek ve talepleri dinlerken, sosyal mesafe kurallarına uyulması gerektiği hatırlatmasında bulundu.     

HEP BİRLİKTE BU ZORLU SÜRECİ ATLATACAĞIZ

Covid-19 salgını sonrasında kademeli başlatılan normalleşme sürecinde her zaman esnaflarının yanında olduklarını belirten Kartepe Belediye Başkanı Kocaman “Bugün itibariyle kontrollü sosyal hayat çerçevesinde tekrar çalışmaya başlayan tüm Kartepeli esnaflarımıza hayırlı işler, hemşehrilerimize de sağlıklı günler diliyorum. Zor bir dönemden geçiyoruz. Ama tedbiri elden bırakmayarak hep birlikte bu zorlu süreci atlatacağız. Bizler bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir