Paylaş

Millet İttifakını kuran CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in katılacağı İzmit Belediyesi Araç Tanıtım ve Toplu Açılış Töreni’ne ait dev afiş, Baro binası duvarında yerini aldı
Millet İttifakı üyeleri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in katılacağı İzmit Belediyesi Araç Tanıtımı ve Toplu Açılış Töreni için hazırlanan dev afiş, Baro binası duvarına asıldı. Başkan Hürriyet’in 31 Mart seçimi öncesi kiraladığı ancak afiş asmasına izin verilmeyen duvar, Hürriyet belediye başkanı seçildikten sonra İzmit Belediyesi tarafından yeniden kiralanmıştı.


27 MİLYONLUK YATIRIM TANITILACAK

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in son bir yılda gerçekleştirdiği projelerin açılışlarını yapacak olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 13 Ağustos Perşembe Günü saat 19.00’da İnterteks Fuar Alanı önü otoparkında olacak. Gerçekleştirilecek toplu açılış töreninde İzmit Belediyesinin 27 milyonluk yatırımla kente kazandırdığı hizmet araçlarının tanıtımı yapılacak.


BİRÇOK PROJENİN AÇILIŞI YAPILACAK

Toplu Açılış Töreninde, Kendi bünyesinin dışında dijital ortamında 25 binin üzerinde kitap bulunduran İzmit Belediyesi Kütüphanesi, İhtiyaç sahiplerine yönelik hizmet verecek olan, ihtiyaç sahiplerinin giysi ihtiyacını karşılayacak, yardımsever vatandaşlarımızla buluşturan Dost Eller Mağazası, Halka hizmet edecek olan sosyal tesisimiz Gülümse Kafe, Digital ortamda kurulan ‘Kardeş Eller’ sistemi üzerinden bize başvuran ihtiyaç sahiplerinin gıda taleplerini karşılayacağımız Gıda Bankası, İzmit Belediyesi Çınar Kadın Kooperatifi, Sadece gençlerin değil ailelerinin de gönül rahatlığıyla kullanabileceği, Karadeniz sahilinin incisi, ormanıyla, deniziyle doğayla iç içe Sarı Su Gençlik Kampı, Eski eşi tarafından küçük kızının önünde katledilen ve kadın cinayetlerinde bir simge haline dönüşen Emine Bulut’un isminin yaşatıldığı, çocuklarımızın anneleriyle yaşamayı sonuna kadar hak ettiği Emine Bulut Parkı, Gündoğdu Mahallesi’nde evlatlarımızın güvenle ve huzurla dolaşabileceği Şehit Ömer Can Açıkgöz Parkı, İzmit’in güzelliğine güzellik katacak, kentin dışarıya bağımlı olduğu çiçek ve süs bitkileri ihtiyacına yetecek İzmit Belediyesi Yaşam Bahçesi / Çiçek Serasının açılışı yapılacak. Ayrıca daha önce prefabrike bir mescitte ibadet etmek zorunda kalan Ambarcı Köyü Ambarcı Cami temel atma töreni gerçekleştirilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir