Paylaş

Kentin ihtiyaç duyulan yollarına bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını sürdüren Kocaeli Büyükşehir, Başiskele ilçesi Selahattin Eyyubi Caddesi’nde gerçekleştirilecek çalışmalar için ihale gerçekleştirdi

Başiskele Selahattin Eyyubi Caddesi yenilenecek 

 
Kocaeli’nin tüm ilçelerinde yolların daha modern ve konforlu olmasını sağlayan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, virüs salgını ile mücadeleyi sürdürürken bu çalışmalarına 2020 yılında da hız kesmeden devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, Başiskele ilçesinde önemli bir güzergahta yer alan Selahattin Eyyubi Caddesi’ndeki yolun bakım, onarım ve yenilemesi için ihale yapıldı.

3 BİN TON ASFALT SERİLECEK

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kentin ihtiyaç duyulan yollarına bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Bakım, Onarım ve Yapım Şube Müdürlüğü, eski yoldaki parke yolu kazıyarak yerine daha konforlu bir yol yapacak. Altyapı deplaselerinin ardından çalışma kapsamında caddede bulunan 600 metrelik kısımda 2×2 yolun üst yapı düzenlemesi yapılacak. 324 metre 2,5×2 menfez çalışması yapılacak ve 3 bin ton asfalt serilecek.

13 FİRMA TEKLİF VERDİ

Büyükşehir Belediyesi, Başiskele ilçesi Selahattin Eyyubi Caddesi’ndeki yolun bakım, onarım ve yenilemesi için Büyükşehir Belediyesi ana hizmet binasında ihale yapıldı. İhalede en yüksek teklifi 6 milyon 264 bin TL ile Semih Atik firması verirken en düşük teklif 4 milyon 696 bin TL ile Gündoğuran İnşaat’tan geldi. Yapım işi yer teslim tarihinden itibaren 300 takvim günü olarak belirlendi.

FİRMATEKLİF
Gündoğuran İnşaat4 milyon 696 bin TL
Karacayol İnşaat4 milyon 749 bin TL
Celal Doğan4 milyon 757 bin TL
Emay Mimarlık4 milyon 916 bin TL
SYA Altyapı4 milyon 995 bin TL
Efe Global5 milyon TL
Süleyman Doğan – Atlasbk İnşaat5 milyon 272 bin TL
Gökbeyaz İnşaat5 milyon 286 bin TL
Seven İnşaat5 milyon 343 bin TL
Yalaz Mühendislik5 milyon 379 bin TL
Hisarlı Mimarlık5 milyon 798 bin TL
MF Atılgan İnşaat5 milyon 939 bin TL
Semih Atik6 milyon 264 bin TL

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.