Paylaş

İzmit Belediyesi Sahne İzmit Halk Dansları Topluluğu, bu akşam saat 20.30’da sahneleyeceği “Zaferin Yolu” dans gösterisi ile İzmitlilere 30 Ağustos Zaferi’nin coşkusunu yaşatacak


İzmit Belediyesi Sahne İzmit Halk Dansları Topluluğu, “Zaferin Yolu” isimli dans gösterisi ile 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın coşkusunu tüm kentle paylaşacak. Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde dünya tarihinin gördüğü en büyük kahramanlık destanlarından biri olarak tarihe gecen 30 Ağustos Zaferi’nin 98’inci yıl dönümünde İzmit Belediyesi Sahne İzmit Halk Dansları Topluluğu, “Zaferin Yolu” isimli dans gösterisi ile İzmitlilere dönemin zafer ruhunu yaşatacak.


CUMHURİYETİMİZİN TEMELLERİNİN ATILDIĞI


Kurtuluş mücadelesinin başlangıcından Büyük Taarruza kadar olan bağımsızlık mücadelemizin ve ardından gelen destansı zaferimizin sahneleneceği “Zaferin Yolu” isimli dans gösterisi bugün saat 20.30’da Kocaeli Kongre Merkezi Akçakoca Salonu’nda vatandaşlarla buluşacak. Vatandaşlar, koronavirüse karşı tüm tedbirlerin alınacağı dans gösteri ile Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı 30 Ağustos Zaferi’nin coşkunu tekrardan yaşayacak.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir