Paylaş

CHP’li gençler, 30 Ağustos Zafer Bayramı arifesinde Cumhuriyetimizin kahramanlarını İzmit’ten Karamürsel’e uzanan coşkulu kutlamayla gururlandırdı

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl Gençlik Kolları, 30 Ağustos Zafer Bayramı arifesinde muhteşem bir etkinliğe imza attı. Pandemi sebebi ile Pazar günü gerçekleşmesi planlanan kutlamalara kısıtlama getirilmek istenmesi sebebi CHP’li gençler bir gece önceden İzmit’ten Karamürsel’e çıkarma yaptı.

COŞKUYLA KARŞILANDI

İzmit Marina sahilden akşam saatlerinde kalkan vapuru Türk Bayrakları ile donatan CHP’li gençler marşlar ve meşale gösterileri eşliğinde Karamürsel sahiline çıkarma yaptı.

CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Zeki Karakadılar, CHP İl Gençlik Kolları yönetimi ve partinin 12 ilçedeki il gençlik kolu başkanları ve genç üyelerin tam kadro katıldığı 30 Ağustos kutlamasına CHP Karamürsel İlçe Başkanı Suat Ülkü, CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan ve CHP İl Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı.

İNSAN SELİ

Hem İzmit hem Karamürsel halkının yoğun ilgi gösterdiği kutlamada CHP’li gençler Karamürsel sahilinde coşkuyla karşılandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından yürüyüşe geçen CHP’li gençlerin korteji, çevredeki vatandaşlarında katılımıyla adeta insan seline dönüştü. Yürüyüş esnasında CHP’li gençler katılımcılara Türk Bayrağı dağıttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir