Paylaş

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98’nci yıldönümü Gölcük Anıtpark’ta düzenlenen törenle kutlandı. Akabinde de Gölcük Şehitliği’nde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, istiklal savaşı şehitleri ve tüm kahraman şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim Tilaveti ve dualar yapıldı. 

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98’nci yıldönümü Gölcük’te düzenlenen törenle kutlandı. Anıtpark´ta bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu gerçekleştirildi ve ardından saygı duruşu ve Donanma Bandosu eşliğinde İstiklal Marşı okundu. Törene; Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, Gölcük Dz. Ana Üs ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Refik Levent Tezcan, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük Cumhuriyet Başsavcı Vekili İsmail Samur, gazilerimiz, resmi ve sivil erkan ile vatandaşlar katıldı. Ardından protokol üyeleri tebrikleri kabul etti.

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN DUALAR EDİLDİ

Törenin ardından da Gölcük Şehitliği’nde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, istiklal savaşı şehitleri ve tüm kahraman şehitlerimiz ve gazilerimiz için Kuran-ı Kerim Tilaveti ve dualar edildi. 

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir