Paylaş

İzmit Belediyesinin düzenlediği Kocaelispor Bilgi Yarışmasının birincisi Berkay Yıldızlı kazandığı 1966 TL’lik ödülü down sendromlu çocuklara armağan ederken, bilgi yarışması ‘özel’ bir iyiliğe vesile oldu


Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet öncülüğünde bu sene birincisi düzenlenen Kocaelispor Bilgi Yarışması’nın kazananı Berkay Yıldızlı olmuştu. Kocaelispor tarihi ile ilgili birçok soruya doğru cevap vererek birinci olan Yıldızlı böylelikle Kocaelispor Mağazaları’nda geçerli olan 1966 TL hediye çeki ödülünü kazandı. Yarışmayı kazandığında bu ödülü down sendromlu çocuklara armağan edeceğini ifade eden Yıldızlı sözünü tutarken, İzmit Belediyesinin düzenlediği yarışma aynı zamanda down sendromlu çocukların yüzünü de gülümsetmiş oldu. 


YÜZLERİNDEKİ MUTLULUK GÖRÜLMEYE DEĞERDİ


Talha Ahmet Erden, Meliha Ceren Görgün, Can Babalık, Kadir Engin Bayraklı ve Gizem Uygun isimli down sendromlu çocuklarla Down Kafe’de bir araya gelen Berkay Yıldızlı çocuklarla birlikte Kocaelispor Taraftar Mağazası’na geçti. İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa’nın da eşlik ettiği alışverişte 1966 TL’lik hediye çeki çocuklar için harcanarak hepsine Kocaelispor’un lisanslı ürünleri alındı. Yıldızlı’nın yaptığı bu jest sonrasında çocukların yüzleri mutlulukla gülümserken, Yıldızlı da bu ana vesile olan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür etti.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.