Paylaş

CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı ilimize gelen Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin ve Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan’ı Kapanönü esnafı ile buluşturdu

CHP’li Vefa Salman’ın davasını Yalova’da CHP İl Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı ile beraber takip eden Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin ve Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan mahkemenin ardından CHP Kocaeli İl Örgütü’nün konuğu oldu. Elçin ve Ayhan, Başkan Yıldızlı’nın ev sahipliğinde Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ve CHP Kocaeli İl Yönetimi ile İzmit Kapanönü Pasajı’nda verilen bir yemekte bir araya geldi.

ELÇİN VE AYHAN ESNAFLA SOHBET ETTİ

Elçin ve Ayhan, kendilerini ağırlayan Kapanönü esnafıyla hem samimi bir sohbet gerçekleştirdi hem de işlerinde bol kazançlar diledi. Kapanönü’deki yemeğin ardından Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin ve Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan CHP Kocaeli İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Elçin ve Ayhan misafirperverliklerinden ötürü Başkan Yıldızlı’nın nezdinde CHP Kocaeli İl Örgütü’ne teşekkürlerini sundu.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.