Paylaş

En büyük suç, suçun suçsuzlandırılması. Hırsızlık bir suç ama onun doğal karşılanması daha büyük bir suç. Hırsızlık her toplumda olur, hırsızlığın kanıksanması ise ancak çürümüş toplumlarda.. Zina günah, taciz ve tecavüz hem büyük günah hem büyük suç, çocukları taciz veya iğfale/tecavüze teşebbüs ise çok daha büyük bir günah ve suç. Hele hele bunu bir dinî teşekkül liderinin yapması rezilliğin daniskası.

Ötesi var mı? Var.

12 yaşındaki kız çocuğuna ve muhtemelen başka çocuklara da travmatik iğrençlikler yaşatan Fatih Nurullah denilen bir adama müritlerinin sahip çıkması ve kız çocuğunun babasını ifadeden vazgeçmediği için döverek hastanelik etmeleri içinse tarif ve tasvirde sözcük bulmada zorlanıyorum.

Aklıma sadece Hz.Lût’a ulak olarak gönderilen meleklere sulana sulana sarkıntılık yapan Sodom Halkı geliyor. Helâk’a davetiye.. ‘Kahrolsun’lu, ‘kahretsin’li cümleleri uzun zamandır kullanmazdım. Allah sizi de, tarikat liderinizi de kayıtsız kaldığınız pislikler vasıtasıyla kahretsin. Allah-Muhammed diyerek tarikat sistemleştir, sonra müritlerinin küçük çocuklarını iğfal et, hıyartolar da sapıklığının korumalığını yapsınlar. Bundan daha güzel günaha özendirme olur mu?! Sarığı sar, sakalı sal, iki de ‘Hû’ çek, domuz yemeden türlü domuzluğu yap; yaptığın da yanına kâr kalsın. Oha! Çüş yani! “Şehvetiye Tarikatı” kitabında İsmail Saymaz, “Badeci Şeyh’in Sır Odası” kitabında Timur Soykan bu tipleri işledi. Cemaatin/Tarikatın başındaki kendini iğfal etse, sapkınlıklarını hazırdakilerden tatmin etse ‘vardır bunda da bir hikmet’ diyecek andavallar var. LGBT için de en çok bağıranlardandır bunlar. L: Lezbiyen, G: Gey, B:Biseksüel, T:Transseksüel. Bir daha ekleyelim: S. Bildiğiniz sapık.. Sokaktaki sapıkla tarikattaki sapığın farkı mı var?! Senin sapığın din kisvesiyle saklanıyor yavrularımızın peşkeşine göz mü yumacağız?! Siz kafayı mı yediniz? Hakkı niye söylemezsiniz: “ İçinizden hayra çağıran, iyiliği emredip kötülükten alıkoyan bir topluluk bulunsun.” (Âl-i İmran 104) ‘İçimizdeki beyinsizler’ âyetini bilmez misiniz: “Ey Rabbim! İçimizden birtakım beyinsizlerin işlediği yüzünden bizi helâk edecek misin? Bu, senin imtihanından başka bir şey değildir.”

(A’raf 155) ‘Ahsen-i takvim’ üzere yaratılan insanın ‘esfel-i sefilîn’e düşmesinin sırrı ne? Bkz. Tîn – 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir