Paylaş

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan “Zabıta Haftası” nedeni ile kutlama mesajı yayınladı.  

Başkan Şayir yayınladığı mesajında “Her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalışan Belediye Zabıta Müdürlüğümüz, vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesidir. Yerel yönetimlerde, zabıtanın özel ve ayrı bir yeri vardır. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediyemiz Zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Şehir hayatında düzenin sağlanabilmesi için ölçüm ve tartım, güvenlik ve asayiş, denetim ve kontrol mekanizmalarından taviz verilmemesi gerekmektedir. Tüm bu görevleri yerine getirirken Belediyemizin gören gözü ve işiten kulağı olan Zabıta Teşkilatımız aynı zamanda Belediyemiz ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görerek her zaman vatandaşlarımızın yanında ve hizmetinde olmaya devam etmektedir.  

Bu duygu ve düşüncelerle Zabıta Haftası’nın 194’ncü yıl dönümünde bugüne kadar yaptıkları fedakârca çalışmalardan dolayı başta Dilovası Belediyesi Zabıta Müdürlüğümüz ve ülkemizin dört bir yanında özverili bir şekilde sürdüren tüm zabıta teşkilatımızın Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir