Paylaş

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin koronavirüse karşı dezenfekte ve temizlik çalışmaları kentin dört bir yanında devam ederken, her gün binlerce kişinin kullandığı yürüyüş yolu sabahın erken saatlerinde ekipler tarafından dezenfekte edilerek pırıl pırıl yapıldı.

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri koronavirüsle mücadele kapsamında kentin dört bir yanında cadde cadde, sokak sokak temizlik ve dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor. Büyük bir titizlikle devam eden çalışmalar kapsamında ekipler sabah saatlerinde kent merkezinde yoğun bir çalışma gerçekleştirdi.

TEMİZLİK ÇALIŞMALARI GECE-GÜNDÜZ DEVAM EDİYOR

Bu doğrultuda faaliyetlerini gece gündüz sürdüren İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bu sabahın erken saatlerinde Yürüyüş Yolu başta olmak üzere kent merkezinin çeşitli noktalarında detaylı bir temizlik çalışması gerçekleştirdi. Ekiplerin köpüklü, ilaçlı, tazyikli su ve fırçalarla yaptığı detaylı çalışmalarla, kent merkezi her zaman temiz ve sağlık bir şekilde vatandaşların kullanımına hazır halde tutuluyor.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir